DEFENCE ELIXAGE NUIT R3 INTESIVE NIGHT TREATMENT

€60.34
Krem nate antirrudhe per te gjitha llojet e lekurave. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2788

Permban:

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vaj avokado dhe gjalp shea: Veti ushqyese, mbrojtese dhe rigjeneruese.

Perdorimi: Pas pastrimit te lekures ne darke, aplikoni kremin ne fytyre, qafe dhe dekolte. Mund ta perdorni dhe si maske, duke e aplikuar ne sasi me te madhe se zakonisht, 2-3 here ne jave. 

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.