DEFENCE XAGE ULTIMATE REPAIR FILLER NIGHT CREAM

€33.53
Krem nate me efekt te fuqishem riparues. Redukton rrudhat e thella dhe e ben lekuren me kompakte. Ne mengjes lekura do te duket me e re dhe plot shkelqim. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2894

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Ekstrakt mikroalge bioteknologjik (Euglena gracilis): Revitalizon metabolizmin qelizor, forcon lekuren dhe redukton shenjat e lodhjes.

Ekstrakti i fares se Lupines: Pengon enzimat pergjegjese per prishjen e strukturave mbeshtetese te lekures (kolagjen dhe elastine).

Perdorimi: Aplikojeni ne mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Skin Refining Enzyme PEEL
€28.35
Picture of DEFENCE MY AGE GIFT BOX
€54.27
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.