Brightening Night Restore

€26.73
Krem nate me efekt zbardhues dhe hidratues.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2582

Perdorimi: Aplikoni cdo mbremje pas pastrimit te lekures .

Paketimi: 50 ml

Perberja: Lipoamino acid,

Solucion diacetyl boldine

Ekstrakt bimor SOOR

Algat e kuqe (Chondrus crispus)

Puder poliamide

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.