Night Replenisher

€22.68
Krem nate me perberes unik i njohur dhe i provuar per efektin antirrudhe ne lekure te thate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1096

- Rikthen elasticitetin ne lekurat qe kane humbur tonusin dhe shkelqimin

- Mbron lekuren nga radikalet e lira

- Lekura duket e re, e shendetshme dhe rrezatuese

Perdorimi: Aplikoni ne fytyre dhe ne qafe cdo mbremje

Paketimi 50 ml

Perberesit: Acid Hialuronik

Vaj Avokado

Ekstrakt bimor nga Ehite Lupines

Vitamine E

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.