Brightening Night Care

€21.87
Krem nate me veprim te trefishte: Depigmentues, hidratues, antirrudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10231

Perdorimi: Aplikoni cdo dite ne mbremje pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Heksylresorcinol

Ekstracti Valtheria Indica dhe acide frutore

Acid Hialuronik

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.