Crema Seno Plus&Up

€28.76
Krem natyral i cili ndihmon ne tonifikimin dhe ngritjen e gjoksit. Rezultatet jane te dukshme qe ne aplikimin e pare.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0773

Permban:

Ekstrakte bimore Pisum sativum, sumbullare, ballebreshtes (goat’s- rue) dhe thrashegra (blueberry - ndihmojne ne tonifikimin dhe rritjen e elasticitetit te lekures.

Acid hialuronik me 3 pesha molekulare te ndryshme – forcon dhe tonifikon gjoksin.

Vaj avokado, vaj nga embrioni grurit dhe gjalp shea - ushqejne, hidratojne dhe tonifikojne lekuren.

Perdorimi: Aplikohet 2 here ne dite, ne fillim duke e masazhuar me levizje rrethore rreth gjoksit dhe me pas nga gjoksi ne drejtim te qafes. Rekomandohet te aplikohet edhe ne zonen e dekoltese. Nuk perdoret gjate shtatzenise. Mund ta perdorni gjate ushqyerjes me gji, por shperlajeni gjoksin para se te ushqeni beben me gji.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.