DEFENCE XAGE PRIME REVITALISING SMOOTHING BALM

3 470 Lekë
Krem ne forme balm-i ideal per lekurat e thata dhe shume te thata. Zbut, revitalizon, redukton rrudhat e para dhe permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures. Ideal per tu perdorur gjate diteve te ftohta si dhe si baze per make-up.
Availability: In stock
SKU: 2121

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakt Lyche: I pasur me polifenole, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezatimi UVA dhe UVB. Hidraton lekuren dhe permiresuar shkelqimin e saj.  

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe mbremje ne fytyre dhe dekolte. Perdoreni pas serumit SKINERGY per rezultate me te mira.  

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.