Optimal Tinted Complexion Cream

3 100 Lekë
Krem optimal me spf 10 i cili mbron lekuren kerkuese gjate dites nga faktoret fizike (era, rrezatimi diellor, pluhuri).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1099

- Eleminon shenjat e lodhjes dhe stresit ne lekure

- Siguron nje hidratim te mire te lekures

Perdorimi: Aplikoni ne lekure pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Oksid hekuri

Izomerat i sakaridit.

Oksid Titaniumi

Etil metoksicinamate

Vitamin E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.