Mild Creamy Cleanser

€17.82
Krem pastrues per lekure te thate i cili e le ate te hidratuar, te bute dhe te lemuar.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2218

Perdorimi: Aplikoni Mild Creamy Cleanser ne fytyre dhe ne qafe, cdo mengjes dhe mbremje. Shpelajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Vaj avocado- I pasur me acide yndyrore te pangopura, Vitamine A, E dhe D.

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.