Mild Cleansing Cream

€19.44
Krem pastrues per perdorim te perditshem per lekuren sensitive. Eleminon papastertite dhe ruan balancen natyrale te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1864

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje  dhe shpelajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 150 ml

Perberja: Vaji i kokosit

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.