Crema Regina BIO

6 380 Lekë
Krem per fytyren me efekt te fuqishem ushqyes dhe shkelqyes per lekuren. I pershtatshem edhe per lekure sensitive. Me arome te mrekullueshme te myshkut te bardhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2053

Permban:

Qumesht blete, polen lulesh dhe mjalte - revitalizojne lekuren edhe kur ajo eshte e thate dhe pa jete.

Vitamine A dhe E te inkapsuluar ne lipozomet e sojes - arrijne te depertojne lehtesisht deri ne shtresat me te thella te lekures.

Vaj gruri, avokado dhe jojoba - efekt elasticizant dhe antirrudhe.

Ekstrakt aloe vera, mullage dhe trendafili - efekt te menjehershem hidratues.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.