DEFENCE TOLERANCE SOOTHING EYE CONTOUR TREATMENT

€16.60
Krem per konturin e syve qe trajton dhe parandalon skuqjen dhe acarimin. Testuar oftalmologjikisht ne sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3021

Permban:

Patenten  β-Glukan / L-Carnitine:

- Minimizon skuqjen dhe acarimin,

- Lufton radikalet e lira dhe mbron nga stresi oksidativ,

- Mbeshtet mekanizmat e riparimit te epidermes, duke rritur mbrojtjen natyrale te lekures.

18 beta acidi glicirretik, alfa-bisabolol: Substanca qe rrjedhin nga perime me efekt qetesues te provuar. Qetesojne lekuren duke zvogeluar skuqjen dhe acarimin.

Aloe vera: Ka veti hidratuese, qetesuese, ri-epitelizuese dhe mbrojtese.

Perdorimi: Aplikojeni rreth zones se syve duke e perhapur ngadale, ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.