Crema all'Arnica BIO

€20.74
Krem per lehtesimin e dhimbjeve te artikulacioneve dhe dhimbjeve si rrjedhoje e ndrydhjeve apo shembjeve. Gjithashtu redukton enjtjet dhe parandalon krijimin e hematomave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0647

Permban:

Arnika, Propolis te kombinuar me kamfur, mente dhe vaj trumze.

Perdorimi: Aplikojeni me masazh te lehte tek zona ku keni dhimbje derisa te perthithet plotesisht.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.