Baby Spray SPF 50 - Viso & Corpo

€23.08
Krem per mbrojtje ndaj diellit me spf 50+ per fytyren dhe trupin, i dizenjuar specifikisht per lekurat delikate te bebeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0012

Aplikimi ne forme spraj, e ben ate mjaft praktik per tu perdorur. Fale pranise se alantoines dhe ekstrakteve organike te aloes dhe marigold (lule kadifes) ky krem zbut, hidraton dhe ushqen lekuren, ndersa prania e ekstrakteve te kamomilit dhe mullages ndihmojne ne qetesimin e lekures. Perthithet lehtesisht nga lekura duke lene nje arome te mrekullueshme monoi.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure dhe masazhojeni ate 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

Paketimi: 100 ml

I testuar per Nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.