Joint and Muscle Cream

1 890 Lekë
Krem per muskujt dhe artikulacionet pa paraben me permbajtje glukozamine, capsacin, boswellia dhe salicilat metili.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Joint & Muscle Cream është formuluar për tu përdorur në muskuj dhe artikulacione. Ky produkt përmban Glukozaminë, Boswellia, Capsacin dhe salicilat metili. Këto tre përbërës aktiv janë kombinuar për benefitet e tyre në lëkurë dhe zonën rreth muskujve dhe artikulacioneve.

Përdorimi: Aplikoni kremin rreth muskujve dhe artikulacioneve pas aktivitetit fizik.

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.