DEFENCE BODY ELASTICISING STRETCH MARKS CREAM

4 500 Lekë
Krem per parandalimin e strijave dhe reduktimin e atyre ekzistuese.
Availability: In stock
SKU: 1996

Ky krem ka teksure te lemuar, permireson pamjen dhe elasticitetin e lekures. I  pershtatshem per tu perdorur nga femrat gjate dhe pas shtatezanise, si dhe nga personat qe jane ne diete ose qe merren me aktivitet fizik. Ka nje teksture te bute.

Permban:

Vitamina E (5%):  Promovon mekanizmat e riparimit dhe mbrojtjes se lekures. Permireson hidratimin, elasticitetin dhe rinovimin e qelizave.

Pantenol (provitamin B5):  Nje substance ri-epitelizuese qe hidraton, mbron lekuren dhe favorizon rigjenerimin e qelizave.

Vaji i bajames se embel: Kombinon vetite e tij te forta zbutese dhe ushqyese ne nje nivel te larte te tolerueshmerise se lekures, madje edhe ne lekuren me delikate dhe te ndjeshme. Favorizon masazhimin e produktit dhe ndihmon ne permiresimin e elasticitetit te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni dy here ne dite derisa te perthithet plotesisht.

Gjate shtatezanise: Fillojeni ne javet e para dhe vazhdojeni per 30-40 dite pas lindjes se femijes.
Gjate dietave te dobesimit: Perdoreni gjate gjithe dietes dhe per disa jave me pas.

Paketimi: 300 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Boci 1Elbasan Shirgjan Kuqan Nd. 10 prane postes0694066198/ 0696428982
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.