DEFENCE EYE ANTI-WRINKLE CREAM

2 200 Lekë
Krem per syte qe parandalon formimin e rrudhave dhe lufton ato ekzistuese. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem edhe per sy shume te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0335

Permban:

Beta-glukan/L-carnitine: Formule e patentuar qe stimulon sistemet mbrojtese te lekures, mbron nga fotoplakja dhe lufton radikalet e lira.

Biopolimer i proteinave te bajames se embel: Formon nje rrjete tri-dimensionale qe krijon nje film te vazhdueshem, elastik dhe te bute mbi lekure, i cili permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures.

Acidi glicirretik dhe alfa-bisabolol: Substanca me origjine bimore me veti qetesuese, te cilat sigurojne lehtesim te skuqjes dhe acarimit te lekures.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne zonen e konturit te syve ne mengjes dhe/ose ne mbremje, pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.