Hyaluronic Acid Creme

2 500 Lekë
Krem per te gjitha llojet e lekurave me formule hidratuese dhe rigjeneruese, i cili redukton vijat dhe rrudhat e lehta.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Krem nate me Acid hialuronik i cili i jep lëkurës hidratim dhe e ushqen atë me të gjithë nutrientët e nevojshëm si acidi hialuronik, vaj avokado, vaj jojoba, gjalpë shea, gjalpë mango, vitaminë E dhe vitaminë C.

Përdorimi: Pas pastrimit të lëkurës, aplikoni një sasi të vogël nga kremi në fytyrë dhe qafë. Për rezultate optimale përdoreni cdo ditë.

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.