Contorno Occhi Liposomia BIO&VEGAN

€22.36
Krem per zonen e syve.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2263

Permban:

Vitamine A dhe E dhe liposome te sojes - arrijne te depertojne deri ne shtresat me te thelle te lekures, duke ushtruar nje efekt te fuqishem antioksidant dhe antirrudhe.

Gjalpe shea dhe vaj nga embrioni i grurit - ushqejne dhe hidratojne lekuren.

Vaj avokado dhe jojoba - rrisin elasticitetin e lekures, duke parandaluar rrudhat.

Perdorimi: Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne zonen rreth syve. Masazhohet derisa te perthithet plotesisht.

Paketimi: 30 ml

Bio. Vegan. E testuar per Nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitSyte
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.