DEFENCE MAN EYE CONTOUR EYE BAGS & DARK CIRCLES

€13.77
Krem per zonen e syve, per meshkuj. Parandalon dhe trajton rrudhat, rrathet e zinj dhe qeset e krijuara poshte syve. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2057

Permban:

Ekstrakt Baobab (titruar ne flavonoide): Permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures, duke zvogeluar thellesine e rrudhave (palosjet nazo-labiale) dhe shenjat e plakjes ne zonen e syve (rrudhat dhe rrathet e zinj).

Acid Hialuronik: Nje molekule me peshe te madhe molekulare per te forcuar funksionin barriere te lekures dhe per te siguruar hidratimin siperfaqesor. Acidi Hialuronik ne mikrosfera jep hidratim afatgjate.

Serine: Pershpejton dhe zgjat efektin hidratues.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne mbremje, pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Meshkujt
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.