DEFENCE BODY REDUXELL BOOSTER SNELLENTE

€26.32
Krem trajtues i pajisur me 5 sfera masazhimi per te trajtuar celulitin qe shfaqet ne zona te ndryshme te trupit (bark, vithe, kembe dhe krahe). Nuk permban kafeine.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9962

Permban:

Kompleksin “AlgaForShape”: Kompleks i vecante i bazuar ne ekstrakte te algave te kuqe (Jania rubens), Coleus forskohlii dhe Fitoplankton.

-Ka efekt lipolitik

-Rregullon lipogjenezen

-Permireson trofizmin e indit lidhes

-Mbeshtet oksigjenimin permes nje efekti detoksifikues

Trokserutina e bartur nga Niosome:  Flavonoid qe vepron ne kapilare dhe favorizon mikroqarkullimin.

Perdorimi: Aplikojeni ne zonat qe kerkojne trajtim 1-2 here ne dite duke masazhuar derisa produkti te perthithet plotesisht. Aplikuesi special permban 5 sfera masazhimi, te cilat permiresoje efektivitetin, duke zvogeluar ndjeshem shenjat e celulitit.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.