PROXERA PSOMED 30 NAILS

1 700 Lekë
Krem trajtues me 30% ure per parandalimin e psoriazes dhe hiperkeratozes tek thonjte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3013

Permban: 30% ure, glukonolakton, acid laktik, glicerine, agjente stabilizues, uje te demineralizuar.

Perdorimi: Keshillohuni me mjekun/farmacistin tuaj .

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI ALD & JONVORE047600060
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI LIKATirane Rruga 4 Deshmoret042241003
Specifikime
Sipas trupit Duart dhe thonjte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.