TRIDERM LENIL+

2 150 Lekë
Krem trajtues per lekurat me dermatit dhe ekzeme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0431

Krem per trajtimin e dermatitit atopik, dermatit te kontaktit (irritues dhe alergjik) dhe dermatitit seborroik. I dobishem per trajtimin e inflamacionit te lekures, vecanerisht kur ka natyre ekzematoze. Fale veprimit te kombinuar te perberesve qetesues dhe zbutes, kremi redukton skuqjen, djegien dhe kruajtjen e lekures.

Permban: Palmitate furfuril, glicerofosfoinositol, bisabolol, vitamin E acetate, fitotosfingosine, 18 acid ß-glicirretinik.

Perdorimi: Aplikojeni sipas keshilles se mjekut/farmacistit tuaj.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI SIBORAKashar YZBERISH Rr.Panajot Pano,Nd.30682709429
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci ARMIR FARMA 2Tirane Rruga Barrikadave0694250110
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI VJOSATirane0692084153
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
Farmaci EGIAN (Fatos Mollosmani)Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.