Smagliastop Extratonic Cell OFF BIO&VEGAN

€38.07
Krem trupi i cili parandalon dhe trajton strijat.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0674

Permban perberes aktiv REGU-STRETCH te krijuar nga bashkimi i pantenolit qe ndihmon ne procesin e riparimit te indeve, me peptide qe permiresojne elasticitetin e lekures dhe prodhimin e kolagjenit dhe gjithashtu ekstrakt organik marrubio, nje perberes aktiv kunder plakjes se lekures.

Fale pranise se  vajit te trendafilit te eger, vajit te embrionit te grurit, galega, sombullares dhe gjalpit shea ndihmon ne parandalimin e formimit te strijave te lakuara, radiale, oblique ose lineare, duke e bere lekuren me elastike ne situata  si jeta sedentare, dehidrimi, shtatzenia, humbja e shpejte e peshes ose rritja e adoleshenteve. Ekstrakti i  aloe vera, mullages se bardhe dhe vaji i avokados ushtrojne nje efekt hidratues dhe zbutes per lekuren. Produkti mund te aplikohet ne ije, gji, bark, kofshe dhe ne pjesen e brendshme te kraheve.

Perdorimi: Aplikohet 2 here ne dite, me masazh te lehte derisa te perthithet plotesisht. Ne shtatzeni niset te perdoret qe ne muajin e pare dhe vazhdohet deri ne 4 muaj pas lindjes.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.