Crema Corpo Cell OFF

€44.55
Krem trupi me efekt ultratinguj per te luftuar celulitin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0632

Permban Phytosonic® (euglena-yellow poppy-caffeine), e cila ndihmon ne reduktimin e shtreses yndyrore, duke bere keshtu te mundur uljen e perimetrit te kofshes dhe belit. Ka efekt te fuqishem drenues fale pranise se Pronalen® (proteine e hidrolizuar jodi ne veprim sinergjik me guarana, ruscus dhe limon) e cila rrit qarkullimin e gjakut, gjithashtu prezenca e qelizave staminale te molles rrit qendrueshmerine e lekures.  Jodalga® (alga deti-jod aktiv-vajra esencial) ne efekt sinergjik me kripen e Detit te Vdekur me perqindje te larte te joneve kalium dhe magnez ndihmojne ne reduktimin dhe parandalimin e mbledhjes se lengjeve te teperta ne organizem.

Perdorimi: Aplikohet dy here ne dite, me levizje rrethore nga poshte larte, derisa te perthithet plotesisht. Rekomandohet te perdoret per 4-8 jave. Nuk rekomandohet te grate shtatezane apo nenat qe ushqejne femijen e gji.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.