Crema Corpo Aloe Therapy BIO&VEGAN

2 320 Lekë
Krem trupi pa nikel, i pershtatshem per te gjitha tipet e lekures, vecanerisht per ato sensitive dhe delikate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0595

Fale pranise se vajit te ullirit te kombinuar me ekstrakte te aloe veres, mullages se bardhe, mjaltit dhe vajrave vegjetale si, ai i orizit, avokados dhe jojobas, si dhe gjalpin shea kremi ushtron nje efekt te fuqishem hidratues. Prania e aloe vera dhe kamomilit, i japin asaj nje efekt zbutes dhe qetesues gjithashtu. I pershtatshem per lekurat e thata, te ndjeshme dhe alergjike. Ideale per tu perdorur pas ekspozimit ne diell.

Perdorimi: Rekomandohet te aplikohet pas dushit per te ribalancuar barrieren hidrolipidike te lekures dhe hidratuar ate.

Paketimi: 200 ml

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.