Calming Sensitive Cream

2 800 Lekë
Krem ushqyes per lekure sensitive i pasur me kompleksin mbrojtes i cili parandalon irritimin e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1027

- Qetesues i inflamacioneve.

- Parandalon  skuqjen dhe forcon strukturen e lekures.

- Veprim hidratues

- Lekura e irrituar behet menjehere e bute dhe me shkelqim.

Perdorimi: Aplikoni calming sensitive cream ne mengjes dhe ne mbremje.

Per lekure vecanerisht te ndjeshme kombinoni Calming sensitive cream me Face guard advanced.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Kompleksi mbrojtes i lekures: (Ekstrakte Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil Sunflower Oil)

Alfa bisabolol

Acid hialuronik

Squalane

Isis

Izomerat i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.