Calming Sensitive Cream

€22.68
Krem ushqyes per lekure sensitive i pasur me kompleksin mbrojtes i cili parandalon irritimin e lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1027

- Qetesues i inflamacioneve.

- Parandalon  skuqjen dhe forcon strukturen e lekures.

- Veprim hidratues

- Lekura e irrituar behet menjehere e bute dhe me shkelqim.

Perdorimi: Aplikoni calming sensitive cream ne mengjes dhe ne mbremje.

Per lekure vecanerisht te ndjeshme kombinoni Calming sensitive cream me Face guard advanced.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Kompleksi mbrojtes i lekures: (Ekstrakte Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil Sunflower Oil)

Alfa bisabolol

Acid hialuronik

Squalane

Isis

Izomerat i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE E NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.