Completely Kissable Peppermint Lip Balm

300 Lekë
Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përbërësit: Vaj luledielli (Helianthus Annuus)*, dyll blete (Cera Alba)*, vaj ulliri ekstra i virgjër (Olea Europaea)*, vaj mente (Mentha Piperita)*, vaj nga farat e kërpit (Cannabis Sativa)*, vitaminë E tokoferol nga soja. *E certifikuar organike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LUMATirane0695368777
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Farmavitta 12Kavaje Lagjja nr 1
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
FARMACI VALBONATirane0692113487
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.