Completely Kissable Pomegranate Lip Balm

300 Lekë
Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përbërësit: Vaj luledielli(Helianthus Annuus)* dyll blete (Cera Alba)*,vaj ulliri ekstra I virgjër(Olea Europaea)*, vaj shege(Punica Granatum)*,vaj nga farat e kërpit(Cannabis Sativa)*,vitaminë E tokoferol nga soja. E certifikuar organike.*

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
Farmaci AMICA PLUSTirane, Blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10692128330/0695814307
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI BRUKALAC
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.