Lanceta Sterile Digitest 30G

1 000 Lekë
Lanceta sterile dhe praktike zhvilluar sipas IndolorTM Technology.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0193
Paketimi: 200 cope
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI HELGATirane0693918288
Specifikime
Sipas Linjave PIC
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.