DEFENCE COLOR LIPLUMIERE

1 550 Lekë
Laps buzesh me SPF 15, me efekt iluminues dhe volumizues. I disponueshem ne 6 ngjyra (501-506).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10066

Permban:

Tokoferole: Veti mbrojtese dhe antioksiduese.

Skualene vegjetale: Efekt zbutes dhe mbrojtes.

Filtra UVA-UVB (SPF 15) : Mbrojne buzet nga rrezet e diellit.

Perdorimi:  Aplikojeni si cdo buzekuq tjeter.

Paketimi:  2 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci Smerald 2Tirane Rruga Panorama Kompleksi Erjoni Shpk0694098703
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.