DEFENCE COLOR EYE PENCIL

1 050 Lekë
Laps per syte i disponueshem ne 7 nuanca. I pershtatshem per tu aplikuar brenda dhe jashte zones se syve. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem per lekura sensitive dhe per personat qe mbajne lente kontakti.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0320

Permban:

Perzierje nga dyllra vegjetal (dyll blete, candelilla, carnauba):  Bejne teksturen te dendur, por te bute.

Lipide bimore:  Lehtesojne shperndarjen e produktit mbi lekure.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskpik qe lehtesojne shperndarjen e produkteve mbi lekure pas aplikimit.

Perdorimi:  Aplikojeni si cdo laps tjeter per syte.

Paketimi: 3 g 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI META SHSHKODER0694531283
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI KARANXHA DRDurres0698552052
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI SIGRID HOXHA _DRDURRES0696740761
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI PHARMALIDER_TRTirane,Nj.B Nr4,Rr"DIBRES"684005030
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci TEFADurres Lagjja 1 Rr Taulantia 0694616609
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.