DEFENCE COLOR NATURAL EYEBROW LINER

€9.32
Laps per vetullat. I disponueshem ne 2 nuanca (301-302).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2670

Permban:

Agjent teksturizues (sericite): Permiresojne aplikimin e produktit si dhe e bejne ate te qendroje me gjate ne lekure.

Perdorimi:  Aplikojeni si cdo laps tjeter vetullash. Eshte me prehje.

                                                                                       

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.