XyliWhite Cinnafresh Mouthwash

1 580 Lekë
Lares efektiv pa flor qe vepron ne menyre magjike per nje buzeqeshje te shendetshme dhe te bukur, fale xylitol ky lares ruan balancen e gojes dhe enamelin e dhembeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Promovon higjenën orale
  • Pastron mishrat dhe dhëmbët
  • Aromë goje e freskët

Përdorimi: Tundeni para përdorimit. Lani dhëmbët, pastaj shpërlajeni gojën me larësin për rreth 30 sekonda.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.