DEFENCE CLEANSING MOUSSE 150 ml

1 700 Lekë
Lares fytyre ne forme shkume per lekure sensitive, normale dhe te thate. Largon cdo papasterti nga lekura pa demtuar barrieren hidrolipidike te saj, duke e lene lekuren te bute e te hidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2361

Permban:

Humektante: I jep shkumes nje trajte kremoze e cila ndihmon ne eleminimin e papastertive dhe makeup-it nga fytyra.

Agjente pastrues te bute: Pastrojne lekuren butesisht dhe krijojne nje shtrese e cila e mbron lekuren.

Uje i distiluar trendafili: Veti rigjeneruese dhe qetesuese.

Vaj esencial kamomili nga Maroku: Vaj i nxjerre nga lulet e kamomilit te rritura ne Marok, me veti qetesuese per lekuren.

Perdorimi: Aplikoni shkumen ne lekure te lagur me levizje rrethore dhe me pas shpelajeni. Shmangni kontaktin me syte.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI DEJONDurres Shijak Lagja Popullore 0697340978
Farmaci Orange farmaci 038Korce Lagjja 13 Rruga 13 Korriku0694030070
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.