DEFENCE REBALANCING CLEANSING GEL

1 700 Lekë
Lares fytyre ne trajte xheli i pershtatshem per lekura mikse dhe te yndyrshme edhe kur ato jane sensitive. Largon ne menyre delikate yndyren dhe cdo papasterti nga lekura duke i dhene lekures nje efekt mat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2081

Permban:

Rreshira Pistacia lentiscus:  Ndihmon ne balancimin e yndyres se tepert. Redukton imperfeksionet e lekures dhe minimizon poret.  

Polifenole norvegjeze: Polifenole me veprim antibakterial dhe antioksidant te fuqishem.

Uje i distiluar(Mente) dhe vajra esencial: I japin lekures ndjesine e freskise.

Perdorimi: Perdoret dy here ne dite per pastrimin e fytyres. Aplikojeni ne lekure te lagur me levizje rrethore, duke shmangur kontaktin me syte dhe duke e aplikuar vecanerisht ne zonen T (balle, hunde dhe mjeker). Shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci FARMASOLTirane Rruga Muhamed Gjollesha pll 40 shk3 ap18042228223
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.