Aloe Fresh Collutorio

800 Lekë
Lares goje i formuluar nga nje kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Larës goje i formuluar nga një kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Ky larës redukton gurzat, aromën e keqe të gojës, mbron mishrat e dhëmbëve dhe parandalon kariesin. Me shije mente.

Ekstrakti i farave të qitros, propolisi dhe xylitoli evitojnë shumëfishimin bakterial dhe favorizojnë një aromë të freskët goje. Aloe Vera ka veprim qetësues, antiinflamator, antibakterial dhe antiseptik.

Përdorimi: Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

Paketimi: 500 ml

Xylitol

Aloe Vera

Qitro

Sherebelë

Propolis

Escina

Nuk përmban: Flor, paraben, sakarinë, SLS dhe SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI REITirane0682384173
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI REITirane0682384173
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.