DEFENCE REBALANCING CLEANSING WATER

€10.53
Lares i bute, per lekure te yndyrshme te prirur per akne. Pastron lekuren dhe normalizon prodhimin e sebumit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2630

Ky lares e le lekuren te fresket dhe te paster, mban prodhimin e sebumit nen kontroll dhe parandalon shfaqjen e pikave te zeza dhe te bardha.

I pershtatshem gjithashtu per lekurat delikate pas trajtimeve farmakologjike. 

Permban:

Acidi salicilik: Nxit eliminimin e qelizave te vdekura dhe sebumit te tepert.

Kompleksi bakterostatik:  Rregullon perhapjen bakteriale.

Acidi oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton prodhimin e yndyres, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Kompleksi Ribalancues: (Nigella sativa, Hydnocarpus wightianus, vaj manuka dhe ekstrakti i levores se manjoles): Ndihmon ne ribalancimin e lekures dhe kontrollon perhapjen bakteriale.

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te vogel produkti ne lekure te lagur me levizje rrethore dhe me pas shpelajeni me uje te vaket. Shmangni kontaktin me syte.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI KASA_TRTirane0695141697
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI PURAFARMPogradec083223089 / 0692734445
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Klara GegaKorce Pojan Lagjja Qender Rruga Liria 0675862454
FARMACI ANIFARMAKombinat_Tirane0693918230
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.