TRIDERM INTIMATE ANTIBACTERIAL pH 3.5

1 170 Lekë
Lares intim me ph 3.5. Ka efekt qetesues, antibakterial dhe lufton aromen e pakendshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0428

Rekomandohet per higjene te perditshme per femrat gjate menstruacioneve, gjate shtatzenise dhe menjehere pas lindjes, si dhe per personat qe frekuentojne ambjente me risk te larte per infeksione si pishina, sauna, palester etj.

Permban:

Vaj esencial i rozmarines:  Ka arome te fresket, veti bakteriostatike, qetesuese dhe anti-inflamatore.

Alfa-Bisabolol: Perberes i vajit esencial te kamomilit, qeteson irritimin dhe skuqjen.

Agjent kunder aromave te keqija:  Vepron kunder baktereve pergjegjese per aromen e keqe.

Etilheksil-glicerina:  Nje derivat i glicerines me veti aromatizuese, hidratuese dhe antimikrobike.

Perdorimi: Per higjene te perditshme intime.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI DITE E NATE 8 Rruga Bulevardi Zogu I nr.99
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci Farmavitta 31Tirane Rruga Hoxha Tasim
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci LOISTirane Rruga Siri Kodra, blv i ri pran Asllan Lala0675454949
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.