TRIDERM INTIMATE REFRESHING WASH pH 5.5

1 170 Lekë
Lares intim me ph 5.5, i formuluar per higjene te perditshme, per meshkuj dhe femra.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0427

Permban:

Mentol dhe mentil laktat: Perzierje e agjenteve freskues qe sigurojne nje efekt freskues te menjehershem, te perqendruar dhe qe zgjat.

Uje i distiluar me nenexhik: Ka veti hidratuese dhe freskuese.

Agjent kunder aromave te keqija:  Vepron kunder baktereve pergjegjese per aromen e keqe dhe siguron nje efekt te kendshem aromatizues.

Perdorimi: Per higjene te perditshme intime.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVE0693268417
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
Farmaci Farmavitta 14Tirane Rruga e Kavajes0697004885
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI DITE E NATE 18Rr Hoxha Tasim Tirane0699910010
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of XSENSE SHOWER FOAM
950 Lekë
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.