Vitamin C & Manuka Honey Gel Cleanser

1 780 Lekë
Lares me funksion zbardhues per lekure te kombinuar ose te thate me shenja hiperpigmentimi, tonalitet jo te njetrajtshem, akne ose imperfeksione te tjera.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Vitamin C & Manuka Honey Gel Cleanser pastron me delikatesë deri në thellësi lëkurën dhe poret e saj, në këtë mënyrë nxit rigjenerimin dhe promovon një teksturë dhe tonalitet më të njëtrajshëm. Vaji i Ullirit ekstra i virgjër, Aloe Vera dhe. vitamina E hidratojnë lëkurën pa i bllokuar poret e saj

Përdorimi: Pasi të keni lagur fytyrën më ujë, aplikoni produktin në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni në mënyrë rrethore për 1-2 minuta, pastaj pastrojeni fytyrën me ujë të vakët.

Paketimi: 237 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI Nr 13Sarande085222137
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
DYQAN KOZMETIK NATYRAL_TRRR"DIBRES"696369577
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.