DEFENCE B-LUCENT DAY-PEEL

€15.39
Lares ne forme kremi i cili pastron lekuren nga papasterite dhe fale efektit eksfoliues minimizon njollat dhe i jep lekures shkelqim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2373

Permban:

PHAs (poly-hydroxy acids): Realizojne veprim eksfoliues. Ky veprim terheq qelizat e reja ne siperfaqen e lekures, te cilat i japin lekures nje pamje me te fresket dhe me te bute. Pervec kesaj, PHA ofrojne hidratim afatgjate dhe kane veti antioksiduese.

Perdorimi: Aplikojeni cdo dite ose sipas trajtimit, ne lekure te lagur duke masazhuar me levizje rrethore dhe duke shmangur zonen e syve. Shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI NATI TIRANEPrane poliklinikes Iranian TIRANE699807898
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.