Acknes detergente

1 620 Lekë
Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Larës në trajtë shkume, i butë dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, ne veçanti me lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike dhe pika të zeza. Pastron fytyrën nga yndyra, përgjegjëse për aknet, duke ruajtur ekuilibrin e duhur hidrolipidik dhe lë lëkurën të freskët dhe të butë.

Përdorimi: Tundeni para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël nga shkuma në fytyrë dhe qafë, masazhojeni butësisht me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 150 ml

Ujë nga gjethe Hamamelis Virginiana

Vaj nga gjethe Melaleuca Alternifolia

Lëng nga gjethe Aloe Barbadensis

Pantenol

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI DITE E NATE_TR!!!Ushtari i Panjohur-TIRANE044313131
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.