Acknes detergente

1 620 Lekë
Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Larës në trajtë shkume, i butë dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, ne veçanti me lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike dhe pika të zeza. Pastron fytyrën nga yndyra, përgjegjëse për aknet, duke ruajtur ekuilibrin e duhur hidrolipidik dhe lë lëkurën të freskët dhe të butë.

Përdorimi: Tundeni para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël nga shkuma në fytyrë dhe qafë, masazhojeni butësisht me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 150 ml

Ujë nga gjethe Hamamelis Virginiana

Vaj nga gjethe Melaleuca Alternifolia

Lëng nga gjethe Aloe Barbadensis

Pantenol

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora0682378748
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.