PROXERA SHOWER CREAM

€11.34
Lares per lekura shume te thata dhe xerotike.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0408

Permban:

Agjente te bute pastrimi: Tolerohen shume mire nga lekura, kane veti zbutese.

Vaji i bajames se embel: Veti emoliente, vecanerisht i pershtatshem per lekurat e ndjeshme.

Sorbitol dhe glicerine: Hidratojne dhe mbrojne lekuren.

Perdorimi: Masazhojeni butesisht mbi lekuren e lagur dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 300 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.