Clarify & Illuminate Cleanser

2 540 Lekë
Lares per lekure te thate qe ka nevoje per zbardhim, tonifikim dhe reduktim te shenjave te moshes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Mitostime™ të testuara klinikisht për lëkurë më rinore

Larësi Clarify & Illuminate përmban Mitostime™ një ekstrakt nga algat ngjyrë kafe që ndihmon në paraqitjen e një lëkure më rinore, kolagjen marin me veti hidratuese, alantoin dhe mjaltë manuka që qetësojnë dhe rigjenerojnë lëkurën dhe vaj ulliri ekstra të virgjër i cili e ushqen atë.

Përdorimi: Aplikoni xhelin në fytyrë pasi ta keni njomur lëkurën dhe masazhojeni për 1-2 minuta, pastaj shpërlajeni fytyrën. Përdoreni xhelin 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Paketimi: 237 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.