Le Dieci Erbe Colon Cleanse, 60 tableta

940 Lekë
Suplement ushqyes 100% me origjine natyrale, i perbere nga nje miks bimesh te bera pluhur dhe te presuara ne tablete.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11518

Suplement ushqyes 100% me origjinë natyrale, i përbërë nga një miks bimësh të bëra pluhur dhe të presuara në tabletë.
Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Likuirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen. Përmban gjithashtu xhel Aloe Vera i cili ka veprim detoksifikues.

Përdorimi: 1-2 tableta të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 30 tableta x 800 mg

Aloe vera konc.

200 mg

Lëvore Kascara Sagrada

160 mg

Lëng Aloe Ferox

120 mg

Finok

100 mg

Gjethe Sene

80 mg

Rrënjë Likuirizia

30 mg

Lëvore Rhamnus Alpin

20 mg

Rrënjë Gentiana

30 mg

Rrënjë/ ribosome Rabarbari

20 mg

Rrënjë lule qumështi

20 mg

Lule Marubi

20 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
Farmaci AMIKA++Tirane blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10699916404/0692128330
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI KEIDA HABILIDurres Rruga Deshmoret Ap.Nr.14 Durres0694065792
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
Farmaci Orange Farmaci 06 ElbElbasan Lagja Aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
JOENS 2021 SHPKDurres Lagjja 15 Rruga Petrit Llaftiu kt 10693946200
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Ali Demi nr106 kt 1
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.