Acknes cerotti

1 000 Lekë
Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.

Acknes cerotti janë leukoplaste transparentë në formë rrethore, që aplikohen direkt tek zona akneike e fytyrës ose e trupit tuaj me bazë vaj esencial tea tree. Produkti ideal për një lëkurë të shëndetshme, kundër shenjave të akneve dhe hiperpigmentimit.

Përdorimi: Pasi të keni larë dhe tharë lëkurën, vendosni leukoplastët tek aknet ose zonat që doni të trajtoni.

Paketimi: 24 cope

Vaj Tea Tree

Acido azelaik

Zink

Vitamina F

Aloe Vera

Vitamina A

Vitamina E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI ENISA-VLOREVLORE0692448660
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI ARJANA_VLORESKELE_VLORE
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI KRISTINA FIERFIER034502616 / 0696457205
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI HENRI_TRTIRANE, PAZARI I RI,RR" LUIGJ GURAKUQI"0692318398
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI XHENATirane0697563638
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.