LIPS HELP stick

380 Lekë
Balsam për buzët me efekt ushqyes dhe mbrojtës, i rekomanduar të përdoret vecanërisht në rast shfaqje ose parandalimi të herpes labialis.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11181

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës.

Përbërësit: Ekstrakt Melissa Officinalis, Zink, Lanolinë, Vaj Nga Farat E Bimës Së Pambukut, Gjalpë Shea, Vitamina B2, Vitamina C, Vitamina E.

Paketimi: 10 ml/ 3.8 g         

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Efigjenia PaciKorce Lagjja 1 Blv Republika 0677126777
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.