LIPS liquid

700 Lekë
Produkt kozmetik i cili mbron dhe mirëmban mukozat e kavitetit oral. I rekomanduar në rast acarimi ose dëmtimi të epitelit të mukozave të kavitetit orale që mund të shkaktohet nga protezat, paisjet ortodontike, ulcerat (apthae) ose kandidoza orofaringeale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11166

Falë veprimit antimikrobial, lehtëson dhimbjen, parandalon acarimet e mëtejshme dhe ndihmon në rigjenerimin e mukozave dhe mishrave të dhëmbëve. Mund të përdoret dhe si larës gojë, për të targetuar zonat më të thella të kavitetit oral.

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës.

Përbërësit: Klorheksidin Diglukonat 0.1%, Glicerin, Ekstrakt Sherebele (Salvia Officinalis)

Paketimi: 100 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI LINDA PatosPATOS_FIER697705989
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci ORANGE farmaci 033Fier Lagjja 15 Tetori0692209778
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI JURI LACLa�0695613353
Farmaci ALDODurres Maminas 0686544047
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI EVA BIBA_SHKSHKODER696341633
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ORANGE 040Rruga George W.Bush Perballe Toptani Tirane0694030070
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
Farmaci EGIAN (Fatos Mollosmani)Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI KITAIRDA CANIDIBER BURREL SHESHI DEMOKRACIA 0686452229
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci DEI KUTALLI / BERAT0695375292
FARMACI SARA_DRDURRES0696237875 / 0695442044
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI ENAFARMATirane692976138
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI KAPIDANIKAVAJE Objekti 6 katesh kati 1 KAVAJE0699353370
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Serum
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.